| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Lamp E14 P45 Decoled Grace Smoke |
| Prekės ženklas | STAR TRADING |
| Kategorijos |
E14 LED lemputės, 3 W
E14 lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E14 |
| Spalvos temperatūra | 1800 K |
| Lempos galia | 3 W |
| Šviesos srautas | 50 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 7391482058812 |
| Pakavimo lygis 2 | 7391482058812 |
| Pakavimo lygis 3 | 7391482058812 |