| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Lamp E14 C37 Dim To Warm |
| Prekės ženklas | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 890959 |
| Lizdas | E14 |
| Spalvos temperatūra | 2700-4000 K |
| Lempos galia | 5 W |
| Šviesos srautas | 470 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 7391482022042 |