| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Lamp B22 A60 Opaque filament RA90 |
| Prekės ženklas | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 891131 |
| Lizdas | B22d |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 7.5 W |
| Šviesos srautas | 806 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 7391482036131 |