| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED KIT LOW 3-33V 3D 3H |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000471 |
| Saugos klasė | II |
| Galia | 3.2 W |
| Lempa | Šviesos diodas |
| Nominali įtampa nuo / iki | 218.5-241.5 V |
| Su nuotolinio jungiklio jungtimi | Yes |
| Stebėjimo įranga | Nėra |
| Nominali veikimo trukmė | 3 h |
| Pakavimo lygis 1 | 5205050907247 |
| Pakavimo lygis 2 | 5205050907247 |