| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Helios T5-1149mm Clear 965 |
| Prekės ženklas | Sylvania |
| Kilmės šalis* | BE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | G5 |
| Užtamsinamas | Yes |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 90-100 (1A klasė) |
| Diametras | 16 mm |
| Lempos efektyvumas | 138 lm/W |
| Lempos forma | Vamzdelis, dvigubas galas |
| Ilgis | 1149 mm |
| Dangčio tipas | Kita |
| Spalvos temperatūra | 6500 K |
| Lempos galia | 30.4 W |
| Šviesos srautas | 4200 lm |
| Lempų žymėjimas | Kita |
| Kaitinamoji lempa | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5410288854243 |
| Spalva | Baltas |
| Korpuso spalva | Kita |
| Su nuotoliniu valdymu | No |
| Šviesos stipris | 0 cd |
| Galima nuotolinė operacija | No |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Aušinimas >5300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 40000 h |
| Nominali srovė | 400 mA |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 33 kWh |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM4 |
| Bendrasis harmonikų iškreipis | 0 |
| Foto biologinė sauga pagal EN 62471 | RG0 |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 100000 |
| Vardinis šviesos srautas pagal IEC 62612 | 4200 lm |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
| Galios faktorius | 1 |
| Energijos efektyvumo indeksas (EEI) | 0 |