| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED MR 11 GU10 230V 4W SMD 38 DEGREES CW WITH LENS SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 4 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W GU10 lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 731136 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 6000 K |
| Lempos galia | 4 W |
| Šviesos srautas | 350 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650528345 |