| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED MR11 GU10 230V 2W SMD 45 DEGREES CW WITH LENS SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 731154 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 6000 K |
| Lempos galia | 2 W |
| Šviesos srautas | 240 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650531062 |