| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED GU10 MR16 50x55 230V 360Lm 5W 830 40° AC Silver Dim |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 5 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W GU10 LED lemputės (taškinės), 3000K GU10 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | G |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 1167807 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 5 W |
| Šviesos srautas | 360 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739066632 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718739066639 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718739066636 |