| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED GU10 Glass 30x80 230V 440Lm 4W 840 AC Non-Dim |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 4 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W GU10 LED lemputės (taškinės), 4000K GU10 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 695079 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 4 W |
| Šviesos srautas | 440 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739064997 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718739064994 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718739064991 |