| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED lamp GU10 4W-35 827 120G |
| Prekės ženklas | Neolux |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 5 mm |
| Ilgis | 5.8 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 240 V |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 4 W |
| Šviesos srautas | 230 lm |
| Spindulio kampas | 120 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 4052899930605 |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 15000 h |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 100000 |