| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED GU10 5W 230V RGBW + CCT + DIM Wi-Fi Spectrum SMART |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 669876 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 2700-6500 K |
| Lempos galia | 5 W |
| Šviesos srautas | 460 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650570818 |