| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED GU10 230V 6W SMD NW WITH MILKY COVER WHITE PLASTIC SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 6 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W GU10 LED lemputės (taškinės), 4000K GU10 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 792291 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 6 W |
| Šviesos srautas | 520 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650500365 |
| Pakavimo lygis 2 | 5902650500365 |
| Pakavimo lygis 3 | 5902650500365 |