| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED GU10 230V 6W SMD 45 DEGREES WW WITH LENS SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 6 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W GU10 LED lemputės (taškinės), 3000K GU10 lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | G |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 876811 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 6 W |
| Šviesos srautas | 500 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650527768 |