| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED GU10 230V 4x2W CW 38 DEGREES SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W
GU10 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 6000 K |
| Lempos galia | 8 W |
| Šviesos srautas | 290 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5907418714855 |
| Pakavimo lygis 2 | 5907418714855 |