| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED GU10 230V 4W SMD 45 DEGREES WW WITH LENS SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 4 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W GU10 LED lemputės (taškinės), 3000K GU10 lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | G |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 731084 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 4 W |
| Šviesos srautas | 360 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650527744 |