| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED GU10 230V 4W SMD 45 DEGREES NW WITH LENS SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 731090 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 4 W |
| Šviesos srautas | 405 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650527980 |