| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED GLS 8,5W E-27 230V RGBW+CCT+DIM BTM Spectrum SMART Simply |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
E27 LED lempos
E27 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 1436708 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 2700-6500 K |
| Lempos galia | 8.5 W |
| Šviesos srautas | 940 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5904433130233 |
| Pakavimo lygis 2 | 5904433130233 |
| Pakavimo lygis 3 | 5904433130233 |