| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED A60 E-27 24VAC/DC 8.5W WW SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 1245328 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 8.5 W |
| Šviesos srautas | 980 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5904433102131 |