| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED A60 E-27 24VAC/DC 8.5W CW SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | E |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 1245332 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 6000 K |
| Lempos galia | 8.5 W |
| Šviesos srautas | 1080 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5904433102179 |