| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED A60 E-27 230V 13W ALU NW SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
E27 LED lemputės, 13 W
E27 LED lemputės, 4000K E27 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 983646 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 13 W |
| Šviesos srautas | 1320 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650527843 |
| Pakavimo lygis 2 | 5902650527843 |
| Pakavimo lygis 3 | 5902650527843 |