| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED A60 5W COG 230V CCT+DIM CLEAR Wi-Fi Spectrum SMART |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
E27 LED lemputės, 5 W
E27 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | D |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 881508 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 2700-6500 K |
| Lempos galia | 5 W |
| Šviesos srautas | 680 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650570962 |
| Pakavimo lygis 2 | 5902650570962 |
| Pakavimo lygis 3 | 5902650570962 |