| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED G125 E-27 230V 8W COG WW CLEAR SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
E27 LED lemputės, 8 W
E27 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | E |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 796322 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 8 W |
| Šviesos srautas | 1000 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5907418763044 |
| Pakavimo lygis 2 | 5907418763044 |
| Pakavimo lygis 3 | 5907418763044 |