| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED G125 E-27 230V 2W COG WW RETROSHINE SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
E27 LED lemputės, 2 W
E27 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | E |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 876551 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 2400 K |
| Lempos galia | 2 W |
| Šviesos srautas | 230 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650523012 |
| Pakavimo lygis 2 | 5902650523012 |
| Pakavimo lygis 3 | 5902650523012 |