| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED GLOB G125 5.5W E-27 COG 230V CCT(1700K-2700K)+DIMM AMBER Wi-Fi/BT Spectrum SMART |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 876556 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 1700-2700 K |
| Lempos galia | 5.5 W |
| Šviesos srautas | 550 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650589056 |