| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED G9 230V 7W CW SMD SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
G9 LED lemputės (kapsulinės), 7 W
G9 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | E |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 671049 |
| Lizdas | G9 |
| Spalvos temperatūra | 6000 K |
| Lempos galia | 7 W |
| Šviesos srautas | 790 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650531413 |
| Pakavimo lygis 2 | 5902650531413 |
| Pakavimo lygis 3 | 5902650531413 |
| Pakavimo lygis 4 | 5902650531413 |