| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED G9 230V 4W CW DIMMABLE SMD 5 LAT PREMIUM SPECTRUM 3-PACK |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
G9 LED lemputės (kapsulinės), 4 W
G9 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | E |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 671070 |
| Lizdas | G9 |
| Spalvos temperatūra | 6000 K |
| Lempos galia | 4 W |
| Šviesos srautas | 440 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650580466 |
| Pakavimo lygis 2 | 5902650580466 |
| Pakavimo lygis 3 | 5902650580466 |