| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED G9 230V 3.8W CW SMD 5 YEARS PREMIUM SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | E |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 876449 |
| Lizdas | G9 |
| Spalvos temperatūra | 6000 K |
| Lempos galia | 3.8 W |
| Šviesos srautas | 460 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650572539 |