| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED G9 230V 2,5W SMD SILICON FROSTED NW SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | G |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 835090 |
| Lizdas | G9 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 2.5 W |
| Šviesos srautas | 210 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650533370 |