| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED G9 230V 2.5W CW CERAMIC SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
G9 LED lemputės (kapsulinės), 2,5 W
G9 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 835004 |
| Lizdas | G9 |
| Spalvos temperatūra | 6000 K |
| Lempos galia | 2.5 W |
| Šviesos srautas | 210 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5907418736772 |
| Pakavimo lygis 2 | 5907418736772 |
| Pakavimo lygis 3 | 5907418736772 |
| Pakavimo lygis 4 | 5907418736772 |