| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED G4 12V 2W WW 5 YEARS PREMIUM SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
G4 LED lemputės (kapsulinės), 2 W
G4 lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 876407 |
| Lizdas | G4 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 2 W |
| Šviesos srautas | 270 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650572478 |