| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED G4 12V 2W 12 LED CW 30MM SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
G4 LED lemputės (kapsulinės), 2 W
G4 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | E |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 876408 |
| Lizdas | G4 |
| Spalvos temperatūra | 6000 K |
| Lempos galia | 2 W |
| Šviesos srautas | 230 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5907418756503 |
| Pakavimo lygis 2 | 5907418756503 |
| Pakavimo lygis 3 | 5907418756503 |