| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED G4 12V 1,2W 12 LED WW 20MM SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
G4 LED lemputės
G4 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | D |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 835007 |
| Lizdas | G4 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 1.2 W |
| Šviesos srautas | 160 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5907418756688 |
| Pakavimo lygis 2 | 5907418756688 |
| Pakavimo lygis 3 | 5907418756688 |