| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED flood light FL120 7000lm IP66 10m H07 3G1.5 |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 4110 00 |
| ETIM | EC000346 |
| Lempa | Nekeičiamas LED |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Spalvos temperatūra | 5000 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 50 W |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 7000 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 9003399494727 |
| Laidininko kryžminė sekcija | 1.5 mm² |
| Jungties tipas | Kita |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Jungiamojo kabelio ilgis | 10 m |
| Su lempa | Yes |
| Šviesos spalva | Baltas |