| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Filament Bulb - Classic A60 E27 7W 806lm 2700K Opal 320° |
| Prekės ženklas | Shada |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 60 mm |
| Lempos efektyvumas | 115 lm/W |
| Lempos forma | Kriaušės formos |
| Ilgis | 104 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 7 W |
| Šviesos srautas | 806 lm |
| Lempų žymėjimas | Kita |
| Spindulio kampas | 320 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 8719323785717 |
| Korpuso spalva | Kita |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Saugos laipsnis (IP) | Kita |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Šiluma < 3300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 15000 h |
| Nominali srovė | 60 mA |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM6 |
| Foto biologinė sauga pagal EN 62471 | RG1 |
Filament lamp with large fitting (E27) and a brightness of 700Lm. Opal glass lamp with a warm white color (2700K) and a high quality finish. Environmentally friendly due to low energy consumption and long life. This model has the shape of a pear and has a diameter of 60mm. This lamp is not dimmable.