| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED E27 Tube T29x115 230V 1050Lm 10W 930 AC/DC Opal Dim |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
LED lempos E27 10W
E27 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 728285 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 10 W |
| Šviesos srautas | 1050 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739063860 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718739063867 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718739063864 |