| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED E27 GLS A70x140 12-60V 1100Lm 12W 830 160° AC/DC Opal Non-Dim |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
LED lempos E27 12W
E27 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 831426 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 12 W |
| Šviesos srautas | 1100 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739062290 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718739062297 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718739062294 |