| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED E27 GLS A60x105 230V 470Lm 5W 827 200° AC Opal Dim |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
E27 LED lemputės, 5 W
E27 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 1132264 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 5 W |
| Šviesos srautas | 470 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739066564 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718739066561 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718739066568 |