| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED E27 Fila DTW Globe G125x180 230V 660Lm 6W 820-845 AC Clear Dim |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
LED lempos E27 6W
E27 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | E |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 1352187 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 2000-4500 K |
| Lempos galia | 6 W |
| Šviesos srautas | 660 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739068216 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718739068210 |