| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED E27 4.5W R63 2700K 345lm 36" CL without packaging |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Lempos forma | Atšvaitas |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 4.5 W |
| Šviesos srautas | 345 lm |
| Lempų žymėjimas | R63 |
| Spindulio kampas | 36 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 0979002250105 |