| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED DRIVER VALUE -30/220-240/700 |
| Prekės ženklas | LEDVANCE |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 5015 00 |
| ETIM | EC002710 |
| Plotis | 45 mm |
| Aukštis | 28 mm |
| Korpusas | Plastikinis korpusas |
| Ilgis | 140 mm |
| Antrinės įtampos diapazonas | 26-43 V |
| Išvesties galia nuo / iki | 30 W |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Išvado srovė nuo / iki | 700 mA |
| Tinka pastoviai srovei | Yes |
| Tinka pastoviai įtampai | No |
| Be neryškių funkcijų | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 4058075240230 |
| Pakavimo lygis 2 | 4058075240247 |
| Pakavimo lygis 3 | 4058075240230 |
| Saugos klasė | II |
| Modelis | Statinis |
| Tinka naudoti lauke | No |
| Tinka nuolatineu įtampai (pagrindinis puslapis) | No |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Reguliavimas 0-10 V | No |
| Blankus apšvietimas 1-10 V | No |
| Tamsos DALI | No |
| Tamsos DMX | No |
| Į prietaisą integruotas tamsos potenciometras | No |
| Sumažintas GPRS | No |
| Apšvietimo linijos jungiklis | No |
| Specifiškas tamsus gamintojas | No |
| Tamsos maitinimo įtampos moduliacija | No |
| Neryškus fazės nutrūkimas | No |
| Neryškus fazės dalijimas | No |
| Programuojamas silpnėjimas | No |
| Radijo dažnio reguliavimas | No |
| Reguliavimas sinusinei bangai sumažinti | No |
| Pritemdymo palytėjimas ir pritemdymas | No |
| Tamsos Zigbee | No |
| Reguliavimas su nuspaudžiamuoju mygtuku | No |
| DSI reguliavimas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
Constant current LED driver with dedicated current. Product features: Available in 15 W, 20 W, 30 W, 45 W and 60 W. Integrated cable clamp for independent installation. Lifetime: up to 35,000 h (at max. tc temperature). Type of protection: IP20. Dedicated, constant output current. Low ripple current < 5%. Supply voltage: 220…240 V. Operating frequency: 50/60 Hz. Operated with less than 60 V: Safety extra-low voltage (SELV). Short-circuit and overlaod protection. Product benefits: Suitable for operation with many discrete LED and COB LED. Excellent price/performance ratio. 3 years guarantee. Quick and simple installation. High efficiency and reliability. Areas of application: Suitable for LED luminaires and LED modules. Applicable for luminaires of protection classes I and II. For indoor SELV installations. Offices, shopping centers, hospitals, restaurants, hotels.