| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED dimmer 8-105W, designed to work with push buttons. |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC000025 |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339288301 |
| Spalva | Baltas |
| Medžiaga | Plastikinis |
Kanlux DimGO is a dimmer adapted to LED light sources. It gives you the possibility of controlling the luminous flux of LED light sources. The prerequisite for using the DimGO Kanlux is a power supply adapted to the “trailing/leading edge” adjustment method.