| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED classic 7W (60W) A60 E27 CW CLND 6CT/4 EC |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorijos |
LED lempos ir vamzdžiai
Lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | E |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 387398 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 121 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 7 W |
| Šviesos srautas | 850 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8719514450950 |