| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED CLA 50W GU10 CW 36D ND EELB SRT4 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 2.4 W |
| Šviesos srautas | 380 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8719514421721 |