| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED CLA 50W GU10 C90 WW 36D WGD 6CT/4 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 5 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W GU10 LED lemputės (taškinės), 2700K GU10 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 5 W |
| Šviesos srautas | 350 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696721674 |