| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED CLA 50W GU10 C90 WH 36D D 1PF/SRT4 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 4 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W GU10 LED lemputės (taškinės), 3000K GU10 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 4 W |
| Šviesos srautas | 345 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718699775810 |