| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED CLA 40W A60 E27 3000K CL EELA SRT4 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 2.3 W |
| Šviesos srautas | 485 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8719514343726 |