| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED C37 E-14 230V 4W COG NW MILKY SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
E14 LED lemputės, 4 W
E14 LED lemputės, 4000K E14 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 880766 |
| Lizdas | E14 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 4 W |
| Šviesos srautas | 410 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650564886 |
| Pakavimo lygis 2 | 5902650564886 |
| Pakavimo lygis 3 | 5902650564886 |