| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED C38 DECO E-14 230V 8W CW SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 858176 |
| Lizdas | E14 |
| Spalvos temperatūra | 6000 K |
| Lempos galia | 8 W |
| Šviesos srautas | 750 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650540507 |