| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED C35 E-14 230V 6W COG WW CLEAR SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | D |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 796305 |
| Lizdas | E14 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 6 W |
| Šviesos srautas | 850 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650568655 |