| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED C35 E-14 230V 2W COG WW RETROSHINE SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
E14 LED lemputės, 2 W
E14 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | E |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 880729 |
| Lizdas | E14 |
| Spalvos temperatūra | 2400 K |
| Lempos galia | 2 W |
| Šviesos srautas | 260 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650523296 |
| Pakavimo lygis 2 | 5902650523296 |
| Pakavimo lygis 3 | 5902650523296 |